Kombi & Klima bakım ve arıza hizmetleri

Ankara Vaillant Servisi olarak yıllardır Ankara sakinlerinin ilçe ve semt fark etmeksizin kombi ve şofbenlerinde bakım ve onarım işlemlerini garantili bir şekilde yapmış bulunuyoruz.

Kurumsal hizmet anlayışı ile müşterilerimizin tüm taleplerine cevap vermekte olup hiçbir şekilde zaman kaybetmeden işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Önemli olan doğru arıza tespiti ile doğru bir müdahale ve çözümdür. Ankara Vaillant Servisi olarak bu bilinçle hareket ediyoruz.

Vaillant marka şofbenlerde aldığımız arıza şikâyetleri hemen her marka şofbende görülebilecek türden arızalardır.

Bu tip arızalar uzmanlık gerektirdiğinden müşterilerimize herhangi bir müdahalede bulunmadan Ankara Vaillant Servisi çözüm merkezimiz ile irtibata geçmelerini öneriyoruz.

Çünkü farkında olmadan yapılacak yanlış bir müdahale cihazınızın daha da kullanılmaz hale gelmesine neden olabilir.

Şofben sıcak su vermiyorsa, aşırı ısınıyorsa ya da basıncında bir tutarsızlık var ise derhal gerekli tedbirler alınmalıdır. Genellikle yıllık bakımlar dahilinde bu unsurlar gözden geçirildiğinden yıl içerisinde sorun çıkarmazlar.

Ancak yine de elektrik ya da gaz ile ilgili bir problem hiç beklenmeyen bir anda kendisini gösterebilir. Ankara Vaillant Servisi ekiplerimiz böyle durumlarda hızlı ve garantili çözümler sunarak müşterilerini zor durumdan kurtarmaktadır.

Şofben kullanımı oldukca fazla dikkat ve bilgi ister. Şunu söyleyelim, eski tip bacalı diye tabir ettiğimiz şofben cihazlarının kullanımını hemen sonlandırarak hermetik cihazlara geçiş yapmalıyız. Sağlık açısından ve can güvenliği nedeni ile bu ürünlerin kullanımı şattır. Hermetik şofben ürünleri bulunduğu ortamdaki oksijeni tüketmez. 

Bacasındaki iç içe geçmiş çift boru sayesinde dışarıdan temiz havayı alarak yanmayı sağlar, bir diğer baca ile de atık gazı tahliye eder.