Ankara Vaillant Kombi Servisi

 Şofbenler gibi Vaillant kombilerde de gerekli tüm bakımları yaparak tedbirler alıyoruz. Sıcak su vermeme, kaloriferlerin ısınmaması, su sızdırma, basınç artışları kombilerde de sık bir şekilde karşımıza çıkan problemlerdir.

Bu gibi sorunlar elektronik parça arızası olabileceği gibi tesisat ve boru arızası da olabilir. Kontrollerin bilinçli bir şekilde yapılması ve sorunun bulunarak doğru yöntemle ortadan kaldırılması gerekir. 

Vaillant marka kombi ve şofbenlerinizin 25 yıldır olduğu gibi alanında uzman teknisyenlerimiz ile A’dan Z’ye tam kapsamlı bakımını yapıyor, yedek parça gerektiği takdirde orijinal Vaillant yedek parçası temin ederek ve montajını yaparak sizlere kusursuz bir hizmet sunuyoruz.

Her türlü bilgiyi Ankara Vaillant Servisi operasyon merkezimizi arayarak alabilir, arıza kaydı oluşturarak zaman kaybetmeden garantili hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.  

Kaliteli servis olmanın tüm detaylarını bünyesinde barındıran ve bunu ilk günden bu güne kadar geçen sürede uygulayıp misyon edinen, ayrıca geniş vizyonu ile müşterilerini her konuda memnun eden Ankara Vaillant Servisi tüm enerjisini ve bilgi birikimini siz değerli müşterilerinin memnuniyeti için ortaya koymaktadır.

Ankara Vaillant Servisi , servis ağını tüm Ankara bölgesinde konumlandırmış , ve güzel başkentimizin her noktasına ulaşmayı başarmıştır.

Çağrılarınızı kabul eden görevli arkadaşlarımız kaydınızı oluşturmasının neticesinde hiç zaman kaybı yaşamadan adresinize en yakın mobil ekibimizi görevlendirerek sizlere hızlı ulaşaım sağlanmasında ilk adımı atar.

Seri şekilde size ulaşan teknisyenlerimiz öncelikle arıza hakkında ön bilgi toplar ve bunun neticesinde sorun yaşadığınız ürününüze müdahalede bulunur. Sadece orjinal parça kullanılarak gerçekleştirilen onarımlarımız , ürünü tekrar eski performansına kavuşturur.

İlk hedefimiz ve asli görevimiz siz değerli Vaillant kullanıcılarına huzurlu ve konforlu bir yaşam sağlamaktır. Bunun için de ürünlerinizin bakım ve onarımını hızlı ve eksiksiz biçimde yapmaktayız.

Adeta bir seyyar atölye şeklinde dizayn edilen servis araçlarımız , ustalarımızın ihtiyacı olan ve cihazlarınızda kullanılacak hemen hemen tüm malzemelerle donatılmıştır. bu sayede git gel işi yapmadan , erken zaman dilimlerinde onarımınız sonuçlandırılır.

Zaten tamir işlemlerinde en çok zaman kaybı yaşatarak işlemlerin bitmesine engel olan durum yedek parça teminidir. biz de bu sorunun üstesinden bu şekilde geldik.

Ankara Vaillant Servisi hafta içi akşam geç saatlere kadar hizmet verdiği gibi hafta sonlarında , pazar günleri ve hatta bayram tatillerinde bile görev yapmak üzere nöbetci ekip bulundurmaktadır.

Özellikle kış günlerinde servise ulaşamamak oldukca moral bozucu ve üzücü durumlara sebebiyet vermektedir.